EasyDNNstyleWizard

ANTALYA TURİZM FUARI

ANTALYA TURİZM FUARI

Bakanlığımız 27-28 Ekim 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Antalya turizm Fuarına 72 m2’lik ada tipi stantla  katılacaktır.

Antalya Turizm Fuarı, turizm sektörünün tüm paydaşlarını en son gelişmeleri paylaşmak, işbirliği ve daha fazla gelişme için fırsatlar yaratacak bir platformdur.

Antalya Turizm Fuarı, Türk turizminin kalbi olan Antalya'da yeni bir vizyonla turizm fuarlarına yenilikçi bir anlayış getirmeyi amaçlıyor

Antalya Turizm Fuarı, ulusal ve uluslararası tur operatörleri, çevrimdışı ve çevrimiçi seyahat acenteleri, konaklama tesisleri, havayolları, ulaşım şirketleri, rekreasyon alanları, bilgi teknolojileri, gastronomi ve servis sağlayıcılar ile finansal kurumları bir araya getirecek.


 Antalya Turizm Fuarı ile Türkiye turizm ürünlerini dünya turizmine sunarak turizm profesyonellerinin, yatırımcılarının ve yeni girişimcilerinin ülkemizle olan iletişimini arttırmayı ve pekiştirmeyi hedeflemektedir.

ANTALYA TURİZM FUARI NEDİR ?

Antalya Turizm Fuarı, Turizm endüstrisinin tüm paydaşlarını en son gelişmeleri paylaşmak üzere bir araya getirerek, birebir işbirliği ve fırsatları oluşturacak platformdur.

Antalya Turizm Fuarı, Türk Turizminin kalbi Antalya’da yeni bir vizyon ile turizm fuarlarına yenilikçi bir anlayış getirmeyi kendisine amaç edinmiştir.

Antalya Turizm Fuarı‘nı ulusal ve uluslararası tur operatörleri, offline ve online seyahat acenteleri, konaklama tesisleri, havayolları, ulaşım firmaları, rekreasyon alanları, bilişim teknolojileri, gastronomi, hizmet ve finans sektörü gibi turizm sektöründe yer alan ve hizmet eden, sinerji yaratmayı hedefleyen tüm turizm profesyonelleri ziyaret edecektir.

Antalya Turizm Fuarı’na katılarak;

Antalya’da Türkiye ve hedef pazar ülkelerinden gelen turizm acentelerinin, tur operatörlerinin, konaklama tesislerinin ve turizm endüstrisinin bileşenleri olan diğer hizmet sağlayıcılarının profesyonelleri ile ilişkilerinizi pekiştirebilir, yeni ortaklıklar kurabilir ve iş birliği imkanı bulabilirsiniz.

İşletmelerinizin ve bölgelerinizin hizmetlerini sunabilir ve yeni sezona yeni bir vizyon ile start vererek marka farkındalığınızı artırabilirsiniz.

Türkiye'nin en önemli konaklama tesisleri ve hedef pazarlardan 800’den fazla acentaya ve iç pazarın tüm dinamiklerine ulaşabilir, iletişim ve işbirliği kurma fırsatı yakalayabilirisiniz.

Print
Posted: Eki 26, 2022,
Categories: Haberler,
Comments: 0,
Tags:

«Aralık 2022»
PztSalÇarPerCumCmtPaz
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678