EasyDNNstyleWizard

Markamız VisitNCY ve visitncy.com Turizm portalımız Yayına Girmiştir.

Markamız VisitNCY ve visitncy.com Turizm portalımız Yayına Girmiştir.

Temennimiz, Bakanlığımızın attığı bu adımla, ülkemizi bir tatil destinasyonu olarak daha güçlü tanıtabilmek, daha geniş pazarlara daha hızlı ve kolay erişebilmek ve tüm turizm paydaşlarına bu kapsamlı çalışmayla daha da destek olabilmek.

Yeni sitemizin kullanıcı dostu tasarımı, mobil uyumu, zengin içeriği, interaktif özellikleri ve geliştirilmeye açık altyapısı ile şu an için Türkçe ve İngilizce olmak üzere 2 dilde yayına girmiştir ve kısa bir süre içerisinde Almanca ve Rusça dillerinin eklenmesi ile 4 dilde yayında olmasını hedefliyoruz.  

Turizm portalımızda her dilde olmak üzere 200’den fazla konu başlığı ve 75.000’den fazla özgün kelimeden oluşan metinler yer almaktadır.

Tarihi ve dini yerler, doğal güzellikler, kültür, gastronomi, sağlık turizmi, düğün ve balayı, spor aktiviteleri, deniz ve de gece hayatı olmak üzere 9 ana kategori ve de 6 ana destinasyon altında kaleme alınmış zengin içeriğe, harita desteği günümüz turizm portallarının sıklıkla kullandığı bir yöntemle, meraklılarına rehberlik edecek nitelikte hazırlanmıştır. 

Farklı turist profillerine göre ayrıca site içinde hazırlanmış özel planlamalarla birlikte, anlık hava durumu, sıkça sorulan sorulardan, elektronik ortam broşürlerimizi okuma veya indirmeye kadar birçok özellik ve içerik düşünülmüştür.

Şenlik, festival, konser, sergi, tiyatro gibi etkinliklerin takvimleri ve detayların bulunacağı dijital etkinlik rehberi bundan böyle düzenli şekilde güncellenerek, site kullanıcıların gezi veya etkinlik katılım planı yapmalarına yardımcı olacaktır.  

Bu zengin ve özgün içerikler ile birlikte devam eden arama motor optimizasyonları, Kuzey Kıbrıs’ın uluslararası tanıtımına büyük katkı sağlayacaktır.  Google ve Yandex gibi arama motorlarında, uygun kelimelerle veya keywordlerle arandığında, sitemizin kısa süre içinde üst sıralarda yer almasını hedefliyoruz. Ziyaretçinin kullandığı browser diline göre ise sayfanın o dilde açılması için yine çalışmalar yapılmıştır.

Ayrıca, visitNCY sosyal medyayı da etkin bir şekilde kullanacaktır. Facebook, Twitter, Youtube ve Instagram hesapları ile kullanıcıları ile sürekli etkileşim halinde olacak portal, kullanıcıların talep ve istekleri doğrultusunda uyarlanarak değişen kullanıcı ihtiyaçlarına karşılık verebilmeyi amaçlamaktadır.

Bu sayfalarımızı takip etmeye, paylaşımlarımızı beğenmeye, kendi profillerinizde paylaşmaya davet ediyoruz, hashtag visitNCY kullanarak ise yeni markamızın bilinirliğinin daha da hızlı yayılmasına yardımcı olacaktır. 

Turizm portalımız bizim için sadece bir başlangıçtır. Turizm sayfaların zenginleştirilmesi, içeriklerin genişletilmesi ve güncellenmesi için bundan böyle her daim üzerinde çalışmalarımız devam edecektir.  Ayrıca sayfanın altyapısı sitenin özelliklerinin de geliştirilebilmesine uygun olarak hazırlanmıştır.

 Yeni bir marka ve Kuzey Kıbrıs’ın dünyaya sunduğu yeni ve modern bir bakış açısıyla birlikteyiz, tüm zenginliklerimizin bir arada olduğu kapsamlı bir platformda.    

Kuzey Kıbrıs’ın yeni Turizm Portalı hepimizin ve gelecek nesillerimizin. Dolayısıyla özellikle bu kısa süre içinde sizlerden alacağımız destek ve de yorumlarınız bizler için önemli. İhtiyaç halinde bu konuda bize admin@visitncy.com mail adresinden ulaşmanızı rica ederiz.   

 

 

Print
Posted: Haz 18, 2020,
Categories: Haberler,
Comments: 0,
Tags:

«Haziran 2021»
PztSalÇarPerCumCmtPaz
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011